UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, jakimś dziwnym trafem wszyscy są agresywni dla policjantów !!!!! Te kłamstwa ich, to ja już dobrze znam aż za dobrze!!! Wszystko odbywa się z automatu, bo kłamstwo i oszczerstwo, to ich znak rozpoznawczy !!!!! Dobrze. że nie użyli paralizatora. .hmmm a może użyli?