UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać jak bardzo brakuje Polakom ORMO, każdy został by ormowcem, zabierał kluczyki, nagrywał kamerką zachowania kierowców. Ormo czuwa ormo radzi ormo nigdy cie nie zdradzi.

bruutormowcu

Anuluj