UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zgłaszający - Właśnie tak jest na wioskach !!! Kompletny brak poszanowania do przepisów jak i do ludzi a w szczególności do tych, co po przeprowadzali się z miasta na wioskę. Cholerne zaniedbania przez policję powoduje taki stan, że wieśniaki czują się kompletnie bezkarni. Czasami mam wrażenie, że panuje tam dziki zachód a przepisy ustanawiają sami wieśniacy !!!!!