UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Więcej i jeszcze raz więcej patroli w przyelbląskich miejscowościach !!! Zaraz zaczną się zbiory z pól, to dopiero się zacznie jazda sprzętami rolniczymi na "trzech gazach", bo pijackich mord na wsi nie brakuje. Mam nadzieje, że w okresie żniw Policja będzie bardziej interesowała terenami poza Elblągiem.