UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie macie wrażenia że po morderstwie na komendzie Igora Stachowiaka zaczeli coś pożytecznego robić słuchając ludzi a nie tylko karać kierowców za prędkość ? A to na wioskach zaczeli kontrolować a to jakiś telefon znaleźli (eureka !) a to pieniądze oddali zgubione na drodze, a to komuś pomogli. Dziwne że wcześniej nie mieli takich okazji.
Spostrzegawczy