UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bohaterami powinni być wszyscy co za komuny podkulili ogon i zwiali a nie ci co odbudowywali zniszczenia a potem walczyli z systemem. Ci co zostali powinni być ukarani. Chyba, że kradli to co innego.
czester
Bohaterami powinni być wszyscy co za komuny podkulili ogon i zwiali a nie ci co odbudowywali zniszczenia a potem walczyli z systemem. Ci co zostali powinni być ukarani. Chyba, że kradli to co innego.
czester