UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bohaterami powinni być wszyscy co za komuny podkulili ogon i zwiali a nie ci co odbudowywali zniszczenia a potem walczyli z systemem. Ci co zostali powinni być ukarani. Chyba, że kradli to co innego.

czester

Anuluj