UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taka pokusa zawsze była w tamtych czasach. Będąc oddelegowanym do pracy w roku 1980 w Frankfurcie nad Menem miałem podobną możliwość zostania jednak odmówiłem. Zostając musiał bym się liczyć że urywa się kontakt z żoną i dwojgiem dzieci. To były dylematy osób wyjeżdżających za żelazną kurtynę nie tak jak obecnie. Kondek