UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najsłynniejsza ucieczka to chyba było dwóch chłopców do Szwecji pod naczepą TIRa, acz kolwiek o tej elbląskiej pierwszy raz czytam i słyszę. Pozdrawiam.
Jasiuu
Najsłynniejsza ucieczka to chyba było dwóch chłopców do Szwecji pod naczepą TIRa, acz kolwiek o tej elbląskiej pierwszy raz czytam i słyszę. Pozdrawiam.
Jasiuu