UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najsłynniejsza ucieczka to chyba było dwóch chłopców do Szwecji pod naczepą TIRa, acz kolwiek o tej elbląskiej pierwszy raz czytam i słyszę. Pozdrawiam.

Jasiuu

Anuluj