UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie ma żadnej chińskiej firmy?? szkoda - zrobili by to szybko, w miarę tanio, i ładnie - bo u siebie budują lepsze rzeczy.
CZAN-Kaj-SZEG
nie ma żadnej chińskiej firmy?? szkoda - zrobili by to szybko, w miarę tanio, i ładnie - bo u siebie budują lepsze rzeczy.
CZAN-Kaj-SZEG