UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moze lepiej dolozyc troche i postawic na sprawdzone juz firmy. Musze przyznac ze dla osoby z zewnatrz (nie wiem jak wyglada wszystko od wewnatrz) ktora politycznie z PO calkowicie nie jest po drodze to Prezydent jednak cos robi i bardzo mnie to cieszy. Chcialoby sie rzec ze pracy brak (za normalne pieniadze a nie za najnizsza jak 90% ogloszen), ale wiadomo ze wszystkiego naraz sie nie da. Mam nadzieje ze i w tej kwestii znajdzie sie jakies rozwiazanie w przyszlosci.

adadaa

Anuluj