UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ze starszymi ludzmi to jest taki problem. Wbijesz im do glowy wnuczka, to zaufaja policjantowi. Nie nadazaja z tym. A najgorsi sa domokrazcy (tacy zbierajacy podpisy pod umowami). Kto wierzy w Boga niech goni to w piz****c!

umieracmlodo

Anuluj