UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cytat:poprzednika "Podstawowa zasada: nikt nikogo nie powinien wpuszczać do swojego domu czy to będzie urzędnik. policjant oraz każdego z wymienionych za wejście do naszego domu bez zgody można oskarżyć o najście, włamanie i naruszenie miru domowego. " - Zgadza się, tak powinno być !!! Ale niestety tak nie jest, a dlaczego? Po pierwsze policjanci jak się im to nie spodoba, to złożą fałszywe zeznania, że np. nie okazałeś dowodu osobistego i dodatkowo, że naruszyłeś ich nietykalność cielesną za co potem zostaniesz ukarany przez Sąd na karę ograniczenia wolności lub jej pozbawienia mimo, że nie popełniłeś tych czynów. Tak to w Polsce funkcjonuje !!! Jak dla mnie to w dalszym ciągu u nas panują metody jak za komuny. Na sprawiedliwość w tym kraju nie masz co liczyć !!!


Anuluj