UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podstawowa zasada: nikt nikogo nie powinien wpuszczać do swojego domu czy to będzie urzędnik. policjant czy podejrzany typ. Dom to azyl i bezpieczeństwo zapewnione w konstytucji. Każdego z wymienionych za wejście do naszego domu bez zgody można oskarżyć o najście, włamanie i naruszenie miru domowego.