UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a dlaczego nie ma policjantki tylko dwaj tajniacy ? Przecież kobieta mogłaby ich oskarżyć o molestowanie.
a dlaczego nie ma policjantki tylko dwaj tajniacy ? Przecież kobieta mogłaby ich oskarżyć o molestowanie.