UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w Elblągu chodzę tylko do światowida. Nie napędzam kabzy korporacjom - a bilety tańsze i jakość git :)
AK-AntyKorpo
w Elblągu chodzę tylko do światowida. Nie napędzam kabzy korporacjom - a bilety tańsze i jakość git :)
AK-AntyKorpo