UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak już obejrzeć w Multikinie, to już lepiej w Gdańsku, znacznie lepsza jakość odtwarzania. Jakość w Elblągu na poziomie Divx-a, zarówno obraz jak i dźwięk, totalna żenada. A po za tym sale w Gdańsku są znacznie większe, tak że nie słychać szelestu i ćmakania tych co przyszli do stołowki, a nie na film.
CC