UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyborcy PO OBUDŹCIE SIĘ!!!! KTO ZREZYGNUJE Z 500+ ??? ODPOWIEDŹ NIKT- I NIKT NIE ZAGŁOSUJE JUZ NA PO To tyle, nie grysc po kostkach i przyzwyczaić sie do nowego Pana jaki by nie był zrobił lepiej niż PO przez tyle lat a temu nikt nie zaprzeczy. Odsyłam do internetu, wylączcie juz te TV, bo kręcą was jak dzieci. Prawdziwe fakty sa w necie i stamtad trzeba czerpać wiedzę.
niePisior,niePO-papraniec