UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@fotoplayniezalogowany - Pewnie całą noc nie spałeś? Jeśli tak to rzeczywiście się nie znasz. Sprawa prosta. W PSie lassem wielokątnym zaznacz bramę i bramkę. A potem zastosuj filtr "rozmycie" "poruszenie" a w nim kąt "0" (poruszenie poziome) a na koniec ustaw parametr "odległości" by wielkość zamazania ustawić według swojego widzi mi się. Czas pracy 1 minuta.
niezalogowanajanina