UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nic dodac nic ujac. polska wegetacja w pisowskim panstwie. i tylko 500+ sie smieje, reszta wegetuje i umiera smutnym i bez grosza
nic dodac nic ujac. polska wegetacja w pisowskim panstwie. i tylko 500+ sie smieje, reszta wegetuje i umiera smutnym i bez grosza