UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nic dodac nic ujac. polska wegetacja w pisowskim panstwie. i tylko 500+ sie smieje, reszta wegetuje i umiera smutnym i bez grosza


Anuluj