UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dwanaście lat??? Płakać się chce z bezsilności..Co to za prawo? Co to za sąd? Nie ma żadnych wątpliwości więc bezwzględne dożywocie dla tej osoby się należy.
Dwanaście lat??? Płakać się chce z bezsilności..Co to za prawo? Co to za sąd? Nie ma żadnych wątpliwości więc bezwzględne dożywocie dla tej osoby się należy.