UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dwanaście lat??? Płakać się chce z bezsilności..Co to za prawo? Co to za sąd? Nie ma żadnych wątpliwości więc bezwzględne dożywocie dla tej osoby się należy.


Anuluj