UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to teraz Elblążanie musimy się zebrać i zrzutke zrobić dla Szefiego, jakieś mydełko,może w płynie chociaż wydaje mi się że to i tak nie pomoże. O dupkę tam mu zadbają!
Hslbfg
No to teraz Elblążanie musimy się zebrać i zrzutke zrobić dla Szefiego, jakieś mydełko,może w płynie chociaż wydaje mi się że to i tak nie pomoże. O dupkę tam mu zadbają!
Hslbfg