UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to teraz Elblążanie musimy się zebrać i zrzutke zrobić dla Szefiego, jakieś mydełko,może w płynie chociaż wydaje mi się że to i tak nie pomoże. O dupkę tam mu zadbają!

Hslbfg

Anuluj