UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie co wy piszecie powiem tak widzialem z okna ta sytuację nie wiem kto strzelał Ale Bracia są Kotami ten tyle strzałów dostał i sie trzymał drugi młodszy padł Ale się nie dziwię potem lezac sie wspierali a ludzie przechodzi zero rekacji spoleczniaki tylko jeden Pan podszedł i pomagał śmiech na sali Co za ludzie dla tego co strzelal dac 20lat dac

Zbyszek

Anuluj