UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A Kibic to co dorabia się Pijakach i zabiera im renty lub emerytury Policja po winna sie za to zabrac mieszkania kupuję od nich za grosze A później wyrzuca ich z własnego domu wszyscy o tym wiedzą to jest zalosne żeby osoba która nigdy nie pracowała A ma parę mieszkań

Sklep zabka

Anuluj