UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obecnie Hosianum to seminarium duchowne, którego siedzibą jest oczywiście Olsztyn. Polityka władz olsztyńskich od zawsze polegała na drenazu i wysysaniu innych ośrodków skutkujac ich marginalizacja. Liczył się tylko Olsztyn jako sztucznie pompowana metropolia. Obecnie jest to jeszcze bardziej widoczne.
Bez Ściem proszę