UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obecnie Hosianum to seminarium duchowne, którego siedzibą jest oczywiście Olsztyn. Polityka władz olsztyńskich od zawsze polegała na drenazu i wysysaniu innych ośrodków skutkujac ich marginalizacja. Liczył się tylko Olsztyn jako sztucznie pompowana metropolia. Obecnie jest to jeszcze bardziej widoczne.

Bez Ściem proszę

Anuluj