UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma w takich rozmowach nic złego. Zawsze jak się coś wydarzy to zbiera się grupka ludzi i gadają o tym. Jest to bardzo potrzebne i naturalne. Za to twój absurdalny wpis sugeruje, jakbyś spodziewał się, że te komentarze mogą jakoś wpłynąć na ustalenie przyczyn. Wyjaśniam ci zatem, że niezależnie od tego, co tutaj ludzie gadają, policja i tak zrobi swoje.

franck

Anuluj