UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no i frajerstwo z OE straciło bramkie w ostatniej minucie i znów remis. Co to za dziwna niemoc i ataki nieporadności w nich wstępują przy prowadzeniu?
no i frajerstwo z OE straciło bramkie w ostatniej minucie i znów remis. Co to za dziwna niemoc i ataki nieporadności w nich wstępują przy prowadzeniu?