UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no i frajerstwo z OE straciło bramkie w ostatniej minucie i znów remis. Co to za dziwna niemoc i ataki nieporadności w nich wstępują przy prowadzeniu?


Anuluj