UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No, to mamy już 1:1.Olimpia w II połowie nic nie gra, a typowi z Warty wyszedł strzał życia. Będzie kolejny remis :/
KibiczProstej
No, to mamy już 1:1.Olimpia w II połowie nic nie gra, a typowi z Warty wyszedł strzał życia. Będzie kolejny remis :/
KibiczProstej