UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No, to mamy już 1:1.Olimpia w II połowie nic nie gra, a typowi z Warty wyszedł strzał życia. Będzie kolejny remis :/

KibiczProstej

Anuluj