.. .ale mam tu juz lepsze odczucia, niz przy tej wersji czarno-bialej. Dol ciagle zbyt ciemny. almerka
.. .ale mam tu juz lepsze odczucia, niz przy tej wersji czarno-bialej. Dol ciagle zbyt ciemny.