UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za leszcze !!!!!hehe. dzieciaki brac to trzeba umiec, ,typowe krapie bo do leszczy to jeszcze im brakuje. tyle w temacie, !!!!!/ i wala mnie wasze raczki w dol. !!!!!
takaprawda
co za leszcze !!!!!hehe. dzieciaki brac to trzeba umiec, ,typowe krapie bo do leszczy to jeszcze im brakuje. tyle w temacie, !!!!!/ i wala mnie wasze raczki w dol. !!!!!
takaprawda