UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co za leszcze !!!!!hehe. dzieciaki brac to trzeba umiec, ,typowe krapie bo do leszczy to jeszcze im brakuje. tyle w temacie, !!!!!/ i wala mnie wasze raczki w dol. !!!!!

takaprawda

Anuluj