XXI wiek a kolej jakaś przedpotopowa ale cieszy, że cokolwiek tam wogóle staje na tym dworcu. .. wiktor
XXI wiek a kolej jakaś przedpotopowa ale cieszy, że cokolwiek tam wogóle staje na tym dworcu. ..