UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a od kiedy to w kabarynie sa miejsca oznaczone klasami???? to znaczy że co ? że w 1 klasie to drinki rozebrane arcykurewny podają?????


Anuluj