UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a od kiedy to w kabarynie sa miejsca oznaczone klasami???? to znaczy że co ? że w 1 klasie to drinki rozebrane arcykurewny podają?????
a od kiedy to w kabarynie sa miejsca oznaczone klasami???? to znaczy że co ? że w 1 klasie to drinki rozebrane arcykurewny podają?????