UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to ciekawe. .. Jakiś czas temu wystawiłam w ogłoszeniu wózek ( za darmo). Zjawiła się Pani, która rzekomo wzięła wózek dla potrzebującej młodej sąsiadki. Po kilku dniach wystawiłam ubranka (też za darmo). .. przyszła po nie ta sama Pani i tym razem ubranka wzięła dla kuzynki. Gdy spytałam jak sprawuje się wózek odpowiedziała, że bardzo się przydał siostrze na wsi. .. czyli wersja była już inna. To mnie niestety utwierdziło, że to była "handlara". Szkoda, że nie można wierzyć w uczciwość ludzi. .. Wielu potrzebujących na tym traci.

mamazz

Anuluj