UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przestępcy chodzą na wolności, a zakochany musi siedzieć, bo nie groził sądowi. Takie mamy odważne sądy, że bezbronnych zamykają natychmiast.
złopdziej
Przestępcy chodzą na wolności, a zakochany musi siedzieć, bo nie groził sądowi. Takie mamy odważne sądy, że bezbronnych zamykają natychmiast.
złopdziej