UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przestępcy chodzą na wolności, a zakochany musi siedzieć, bo nie groził sądowi. Takie mamy odważne sądy, że bezbronnych zamykają natychmiast.

złopdziej

Anuluj