UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@re@lista - będę się kajał i przeproszę, jak dasz mi jakieś info, że jest inaczej - ale ze źródłami, a nie jakieś gołosłowie. Ja moją wiedzę biorę m. in. z tego portalu - na pewno pojawiłaby się informacja w przypadku jakichś większych inwestycji. I tak wiem, że nic nie będziesz w stanie podać;)

laskipaa

Anuluj