UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@re@lista - będę się kajał i przeproszę, jak dasz mi jakieś info, że jest inaczej - ale ze źródłami, a nie jakieś gołosłowie. Ja moją wiedzę biorę m. in. z tego portalu - na pewno pojawiłaby się informacja w przypadku jakichś większych inwestycji. I tak wiem, że nic nie będziesz w stanie podać;)
laskipaa