UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja dam 6 bo lubie dawac 6 stki , a do asi 14 ty do nauki sie wez lepiej a nie filozofujesz na temat zdjec , wkoncu examiny w gimnazjum sa czy gdzies tam

speed

Anuluj