UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja dam 6 bo lubie dawac 6 stki , a do asi 14 ty do nauki sie wez lepiej a nie filozofujesz na temat zdjec , wkoncu examiny w gimnazjum sa czy gdzies tam
speed
a ja dam 6 bo lubie dawac 6 stki , a do asi 14 ty do nauki sie wez lepiej a nie filozofujesz na temat zdjec , wkoncu examiny w gimnazjum sa czy gdzies tam
speed