UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hmmm ciezka sprawa... zdjecie jest bardzo codzienne, moze dlatego nie wywoluje we mnie zadnych szczegolnych wrazen. technicznie yhm no coz nie najlepiej ale ogolnie to moze byc. niezly tytul ;)

Asia_14lat

Anuluj