UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@malakasia20 jaki to niby sprzęt wojskowy, użyty przeciwko Polakom, był produkowany w Elblągu? Z tego co mi wiadomo produkowano okręty, łodzie podwodne, lokomotywy i samochody. O ile te pierwsze mogły być użyte, to raczej nie były, bo bezpośrednich potyczek floty chyba nie było.

laskipaa

Anuluj