UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Haha. Nie dość, że chciał ukraść telefony to jeszcze chciał podarować je koledze i jego dziewczynie. To się dopiero nazywa przyjaciel. A tak na poważnie, to radzę sprawdzić stan psychiczny niedoszłego złodzieja bo raczej normalny to on nie jest i może nie odpowiada w pełni za swoje czyny
Stefan28