UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czasami koszty są mniej ważne niż zasady. Konsekwencja w egzekwowaniu prawa może nauczyć ignorantów, że prawo jest po to aby go przestrzegać. Może teraz jak posiedzi 5 dni po 20 zł stawki dziennej, to na drugi raz od razu zapłaci co trzeba i być może powie alimenciarzowi, że nie warto się uchylać. Wychowanie dzieci kosztuje i dlaczego fundusz-patrz społeczeństwo miałoby łożyć na cudze dzieci. Chwilka przyjemności ale konsekwencje trzeba ponieść, przecież nie jesteśmy zwierzętami i potrafimy zapanować nad chucią ????


Anuluj