UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
100-złotowej grzywny - hahhah, taniej dla podatników by było gdyby policja wpłaciła sama te 100 pln- bo pewnie koszt akcji policyjnej był wyższy.
poodatnik
100-złotowej grzywny - hahhah, taniej dla podatników by było gdyby policja wpłaciła sama te 100 pln- bo pewnie koszt akcji policyjnej był wyższy.
poodatnik