UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A komuś on coś zrobił, że go psy powiozly? NIe! To po co mu wymiar sprawiedliwosci w szafy zaglada i niszczy jego i jego rodziny zycie? normalnemu czlowiekowi, placacemu podaki tak sie nasze Państwo odpłaca? Jak placil za prąd to pośrednio odprowadzał podaki za prowadzenie uprawy, taki czlowiek powinien byc wolny bo nie zadzkodzil spoleczenstwu w zaden sposób. Lepsze to niż spożywanie alkoholu i palenie tytoni, kazdy inteligenty czlowiek to wie! WOLNOSC DLA OBYWATELI!!!!! Ludzie przejrzyjcie na oczy! Spójrzcie gdzie mieszkacie i co z wami wladza i organ wykonawczy robi!!!
Prawyczlowiek