UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pis ma ok 55% narodowcy ok 20% reszta śmieci poniżej progu. Kodziarstwo w odwrocie. Juz kupują bilety w jedną stronę. Brawo Polska, brawo Trump!!!!!


Anuluj