UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z reguły jestem przeciwko przemocy czy jakimkolwiek karom drastycznym, ale. .. Wiem, że generalnie nie stosuje się u nas prawa Hammurabiego (wiadomo - inna kultura), ale w tym wypadku by się przydało. I już nie tylko "oko za oko, ząb za ząb" ale "życie-za życie". Tyle w temacie.


Anuluj