UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Owszem, bieda - ale umysłowa obrońcy i oskarżonego. "Oskarżony klepie biedę, więc katowanie i głodzenie zwierząt jest jak najbardziej na miejscu". Szkoda drogi obrońco, że Twoi rodzice nie klepali biedy i nie walili Cię po łbie łopatą, żeby Cię dobić.