UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bieda nie tłumaczy okrucieństwa i bestialstwa szanowny obrońco ! Wiele osób żyje w ubóstwie i są przyzwoitymi ludźmi. Tu mamy przypadek najgorszej patologii i zwyrodnialstwa !

Machupichcę

Anuluj