UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bieda nie tłumaczy okrucieństwa i bestialstwa szanowny obrońco ! Wiele osób żyje w ubóstwie i są przyzwoitymi ludźmi. Tu mamy przypadek najgorszej patologii i zwyrodnialstwa !
Machupichcę
Bieda nie tłumaczy okrucieństwa i bestialstwa szanowny obrońco ! Wiele osób żyje w ubóstwie i są przyzwoitymi ludźmi. Tu mamy przypadek najgorszej patologii i zwyrodnialstwa !
Machupichcę