UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
grudzień w naszym kraju to smutny miesiąc ja ciągle widzę piotrowiczów ganiajacych opozycje a kaczor z nimi trzyma chichot historii też słychać. elblążanka
grudzień w naszym kraju to smutny miesiąc ja ciągle widzę piotrowiczów ganiajacych opozycje a kaczor z nimi trzyma chichot historii też słychać. elblążanka