UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kurzcze a gdyby tak ludzie po 65 nie mieli prawa glosu( tak samo czuje sie ja niezwiazany z zadnym kodem i innym badziewiem). .. trzeba podsunac to kolejnej parti rzadzacej moze byloby mnie odrealnien
Kurzcze a gdyby tak ludzie po 65 nie mieli prawa glosu( tak samo czuje sie ja niezwiazany z zadnym kodem i innym badziewiem). .. trzeba podsunac to kolejnej parti rzadzacej moze byloby mnie odrealnien