UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Up mam w nosie kod i rzeszte tego balaganu a tez mi sie nie podoba co sie dzieje. takze pozdrawiam ciemnych pizdzielcow P. s nie zdziwcie sie jak niedlugo bedziecie widziec tylko to co jest na wysokosci 1,5m bo wam oczy zaslonia ale dadza sluchac


Anuluj