UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co ta opozycja wyrabia? Zamiast pracować to demonstruja. W sejmie robią sobie selfie i dzwonią po kod żeby rozruchy spowodować. Wstyd i hańba.
Co ta opozycja wyrabia? Zamiast pracować to demonstruja. W sejmie robią sobie selfie i dzwonią po kod żeby rozruchy spowodować. Wstyd i hańba.