UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co ta opozycja wyrabia? Zamiast pracować to demonstruja. W sejmie robią sobie selfie i dzwonią po kod żeby rozruchy spowodować. Wstyd i hańba.


Anuluj