UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja bym go nie posadzil jedynie ,kastracja to jedyna rozsadna kara ,ktorej Czesiek by nie zdzierzyl przy jego temperamencie

Pero

Anuluj