UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym go nie posadzil jedynie ,kastracja to jedyna rozsadna kara ,ktorej Czesiek by nie zdzierzyl przy jego temperamencie
Pero
Ja bym go nie posadzil jedynie ,kastracja to jedyna rozsadna kara ,ktorej Czesiek by nie zdzierzyl przy jego temperamencie
Pero